Basın Odası

Kalite Politikamız

BİMEKS ÇELİK AŞ hem Türkiye’de hem de dış pazarlarda müşterilerine hizmet veren bir kuruluş olarak tüm…

BİMEKS ÇELİK AŞ hem Türkiye’de hem de dış pazarlarda müşterilerine hizmet veren bir kuruluş olarak tüm müşterilerinin gereksinimlerini ve beklentilerini amaca uygun ve zamanında karşılamayı kalite politikasının temeli görmektedir.

Bu hedefe ulaşmak için yapılan tüm çalışmalara BİMEKS ÇELİK AŞ personelinin eksiksiz katılımının sağlanması esastır. BİMEKS ÇELİK AŞ, böylece müşterilerine daima kalite, maliyet ve teslim zamanı üçgeni içerisinde yüksek kaliteli ve düşük maliyetli ürünleri gereken zamanda ve gerekli miktarda teslim ederek en iyi hizmeti sağlamanın mümkün olabileceği bilinci ile hareket eder.

BİMEKS ÇELİK AŞ, tüm müşterilerinin talepleri ile ilgili gereksinimlerini, beklentilerini ve şikayetlerini dinleyerek, TS EN ISO 9001:2000 standardının şartlarına uygun olarak kurduğu kendi kalite güvence sistemini sürekli iyileştirmeyi ve bu sayede en yüksek müşteri tatmini sağlamayı hedef seçmiştir.

BİMEKS ÇELİK AŞ, tüm müşterilerine sunduğu hizmeti bugün ve gelecekte daima iyileştirerek sürdürmeyi, dolayısı ile sağlamış olduğu güvenilirliğinin sürekliliğini sağlanmayı amaçlamaktadır. Bu kalite politikası her yıl gözden geçirilmekte ve güncellenmektedir.